Chuwi, jeden z největších čínských výrobců tabletů slaví 12. výročí a jak už to tak bývá, v rámci oslav pořádají různé slevové akce na své produkty. Tato velká slevovka probíhá od 12. září/septembra a ukončena bude 25. září/septembra.

Na stránkách Geekbuying tedy najdete se slevami víceméně všechny výrobky napříč portfoliem společnosti Chuwi, tedy nejen tablety, ale také různá příslušenství jako jsou stylusy nebo klávesnice. To však není vše, je připravena také soutěž, která má jednoduchá pravidla.

Hlavní hvězdou této akce je Chuwi Hi12 s 12 palcovým displejem s 2K rozlišením a podporou stylusu, který pořídíte za 239,99 dolarů. Najdete zde také Chuwi Hi10 Pro za 169,99 dolarů nebo Chuwi Vi10 Plus za 149,99 dolarů.

Nabídka je opravdu rozsáhlá, takže si ji celou projděte zde. Na stejné stránce také naleznete pravidla soutěže a podrobnosti o dalších nabízených tabletech a příslušenství.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.