Již dlouho čekáme na nový Oppo telefon z řady Find, který by byl nástupcem Oppo Find 7. Loni v říjnu/októbri se šuškalo o tom, že Oppo Find 9 by se měl objevit letos. V dubnu/apríli letošního roku šly dokonce zvěsti o tom, že Find 9 bude představen v červnu/júni. Jak všichni víme, nestalo se tak.

Máme tu září/september 2016 a spekulace o tom, kdy bude Oppo Find 9 představen opět jedou na plné obrátky. Do těchto nejistých úvah se zapojil i známý čínský analytik Pan Jiutang, který tvrdí, že společnost Oppo stále pracuje na vývoji Find 9, takže letos budeme mít opět smůlu. Odhadovaný vstup Oppo Find 9 na trh totiž odhaduje někdy na polovinu roku příštího.

screen-shot-2016-09-12-at-1-54-51-pm

Pan Jiutang k tomu ještě dodává, že Oppo Find 9 bude mít velmi silný hardware, který by z něj mohl udělat Top přístroj roku 2017. Očekává, že Find 9 bude mít 5,5 palcový displej s QHD rozlišením, procesorem by údajně měl být Snapdragon 821. V rámci RAM paměti bychom se mohli dočkat 6 GB nebo dokonce 8 GB, ROM paměť by mohla dosáhnout na 128 GB. Předpokládá se, že hlavní fotoaparát bude duální s 21 Mpix snímači a přední kamera bude mít rozlišení 16 MPix. Nu a kapacita baterie by mohla být 4100 mAh se super rychlým nabíjením VOOC.

Slova čínského analytika jsou jedna věc a jak to nakonec v reálu dopadne je věc druhá. Proto nám nezbývá než počkat, jak se k vývoji Find 9 postaví společnost Oppo a kdy a zda vůbec se s ním budeme mít možnost seznámit. Podle specifikací, o kterých se spekuluje, by to opravdu mohl být skvělý telefon.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.