Jeden z posledních přístrojů společnosti Blackview, A8 Max, je již nějakou dobu v předprodejích se zajímavě vypadající cenovkou 74,99 dolarů. Nutno přiznat, že poměr parametrů a ceny je dobrý.

Pojďme si je tedy v rychlosti shrnout. Úhlopříčka LCD displeje je 5,5 palce s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Procesorem je čtyř jádrový MT6737 s taktem 1,3 GHz.

V rámci pamětí to vypadá takto, 2 GB RAM a 16 GB ROM, tu lze dále rozšířit až o 64 GB. Hlavní fotoaparát je 8 MPix se snímačem Sony IMX219 a přední kamera je pak 5 MPix. Operačním systémem je Android 6.0.

Společnost tvrdí, že hlavním tahákem Blackview A8 Max je kapacita baterie, která činí 3000 mAh. Ta by měla vydržet na jedno nabití 14 hodin hovorů, 13 hodin surfování po internetu, 9 hodin přehrávání videa v HD rozlišení, 17 hodin přehrávání hudby a v pohotovostním režimu pak přístroj vydrží 270 hodin.

Jak by výše zmíněné mohlo vypadat v praxi můžeme vidět v následujícím videu, kdy je Blackview A8 Max srovnáván s Xiaomi Mi Note, tedy co se výdrže baterie týče.

V závěru dodejme, že s nižší cenovkou lze aktuálně pořídit také Blackview E7, a to například zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.