Umi Plus je už dva dny venku a víme o něm téměř vše. Známe parametry, které zas až tak moc nepřekvapily a jsou tím, co jsme od společnosti UMi už párkrát s menšími obměnami viděli.

Víme také, že UMi Plus najdeme v předprodejích za přijatelnou cenu a můžeme si o něj zasoutěžit. Viděli jsme dokonce i promo video, kde byly vypíchnuty jak některé parametry, tak i design telefonu.

A design je to, oč dnes poběží. Společnost UMi tvrdí, že její designéři a vývojáři neúnavně pracovali na tom, aby vytvořili přístroj, který bude nejen estetický, ale i praktický.

Na šasi proto byla použita slitina hliníku a hořčíku, která je označována jako magnalium. Pro zvýšeni tvrdosti slitiny jsou přidána i stopová množství mědi, niklu a cínu. Díky tomu je skořepina přístroje lehčí, tvrdší a velmi hladká. Celé tělo UMi Plus je konstruováno a designováno tak, aby bylo co nepohodlnější pro držení v ruce a zároveň působilo přirozeným dojmem.

UMi tento design a opracování UMi Plus označuje za přelomový v rámci jejich portfolia. My jen dodáme, že UMi Plus je aktuálně k mání zde za cenu 179,99 dolarů.