Chytrý náramek Cubot V2 je nástupcem náramku V1 a vzhledem k tomu, že se jedná o druhou generaci, lze předpokládat, že zde najedeme více funkcí a také poněkud sofistikovanější design.

U Cubot V2 je vše řízeno Bluetooth nRF51822 chipem s tříosým akcelerátorem a nízkou spotřebou energie. OLED displej má 0,88 palce a rozlišení 128 x 32 pixelů. Baterie má kapacitu 80 mAh a dle tvrzení společnosti by měla na jedno nabití vydržet 5 až 7 dnů.

Co se funkcí týče, nalezneme zde dotykový displej se dvěma aktivními body, dálkové ovládání fotoaparátu, dynamický snímač tepové frekvence s možností nastavení kritické hodnoty, management sportovních aktivit, monitoring spánku, vibrační notifikace, možnost sdílení výsledků na sociálních sítích, monitoring sportovních aktivit v reálném čase a v neposlední řadě také ukládání dat na dobu 30 dnů.

Když už mluvíme o funkcích, tak právě o nich pojednává oficiální video, které poměrně srozumitelnou formou ukazuje, jak náramek Cubot V2 funguje v praxi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.