Již v březnu/marci jsme psali o tom, že společnost Alcatel chystá nový high-endový model s názvem Alcatel Idol 4 Pro, na kterém mají běžet Windows 10 Mobile. Nyní se po renderech na síti objevily první reálné fotografie a upřesnění hardwarových specifikací.

Podle uniklého renderu, který se objevil na twitterovém účtu @evleks je zřejmé, že tento nový smartphone je designově velice podobný předcházejícímu modelu s označením Alcatel Idol 4S a uniklé fotografie to jen potvrzují. Další zajímavostí je, že se jedná o další přístroj s podporou počítačového režimu Continuum. Co se specifikací týče, novinka bude mít 5,5 palcový FullHD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 820 doplněný 4 GB RAM a 64 GB ROM interního úložiště.

alcatel

Hlavní zadní kamera by měla být 21 megapixelová se snímačem Sony IMX230. Přední selfie kamera bude s největší pravděpodobností 8 megapixelová. Kdy bude tento nový model společnosti Alcatel oficiálně představen se momentálně neví, stejně jako není známa ani přibližná cena přístroje. Takže nám nezbývá než dále čekat na nové informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.