Společnost Vernee je sice nováčkem na trhu s chytrými telefony, ale i přesto si jejich přístroje získaly poměrně silnou fanouškovskou základnu. Jedním z jejich zatím asi nejprodávanějších telefonů je Vernee Apollo Lite, který pohání deseti jádrový procesor Helio X20 s 4 GB RAM a 32 GB ROM.

Ani jeho další parametry nejsou špatné. Displej má úhlopříčku 5,5 palce s FullHD rozlišením a 2.5D zakřivením, baterie má kapacitu 3180 mAh, hlavní fotoaparát je 16 MPix, najdeme zde USB typu C, podporu dualSIM a 4G sítí a Android 6.0.

Oficiální cena Apollo Lite je stanovena na 229,99 dolarů, nicméně společnost Vernee jej v různých akcích nabízí jen za 199,99 dolarů. Jedna z těchto akcí startuje právě dnes, tedy 7. září/septembra na Tomtop.

screenshot.2

V bleskových prodejích za sníženou cenu však bude nabízeno jen 100 kusů, ovšem můžete se také zúčastnit soutěže, kdy po zakoupení a zrecenzování telefonu vám bude vráceno 100 dolarů. Případně můžete také získat slevový kupón v hodnotě 20 dolarů, ten však bude možno uplatnit jen mimo bleskové prodeje.

Veškeré podrobnosti o bleskových prodejích, soutěži i slevových kupónech naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.