Přístroje společnosti Ulefone se objevují v těchto dnech v akčním prodeji a se slevami až kolem 50 dolarů. Konkrétně se jedná o Ulefone Power, Vienna, Future a Metal.

Jak si tedy v tomto Brand Sale přístroje stojí cenově? Úplně největší slevu najdeme u Ulefone Future, který v akci můžete pořídit za 219,99 dolarů. Připomeňme, že telefon je osazen procesorem Helio P10 se 4 GB RAM a má 5,5 palcový displej.

Ulefone Metal lze pořídit za 109,99 dolarů a jeho parametry snad není třeba připomínat, neb jsou už notoricky známé. Nutno dodat, že k Metalu dostanete ještě jako dárek flip pouzdro a ochranné sklo.

Hudební přístroj Ulefone Vienna je v akci nabízen za 137,99 dolarů a Ulefone Power s obří 6050 mAh baterií za 139,99 dolarů.

Celá akce potrvá do 9. září/septembra a veškeré podrobnosti naleznete zde. Ti, kteří mají rádi pohyblivé obrázky se na všechny telefony mohou mrknout ve videu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.