Společnost Elefone se připravuje na zahájení předprodejů svého novinkového Elephone S7. Za tímto účelem také natočila promo video, které je opravdu působivé a nutno přiznat, že S7 vypadá skutečně velice pohledně.

Ve videu jsou také k vidění některé z hlavních parametrů Elephone S7, ale určitě nebude na škodu, když si je stručně shrneme. Zatím víme, že S7 by měl mít 5,5 palcový displej, nicméně ve videu je naznačeno, že by se mohla objevit i verze s 5,2 palcovým displejem. Rozlišení obrazovky je FullHD.

Procesorem by měl být deseti jádrový Helio X20 se 4 GB RAM a 64 GB ROM. Ovšem předchozí zprávy hovoří o třech verzích S7, které se budou lišit právě kapacitou RAM a ROM. Operačním systémem bude Android 6.0.

Fotoaparáty budou mít následující rozlišení, 13 MPix zadní a 5 MPix přední kamera. Baterie by měla mít kapacitu 3000 mAh. Samozřejmě nesmíme zapomenout na podporu dualSIM a snímač otisků prstů. Informace o cenách Elephone S7 by se měly objevit v nejbližších dnech, protože předprodeje by měly odstartovat koncem září/septembra.

Nu a teď už hurá na video.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.