Je jasné, že měna v každé zemi světa je jiná a za stejnou částku si v každé zemi pořídíte něco jiného. Ale pokud bychom brali jako jednotnou měnu dolar a podívali se na to, co si za tuto částku můžete v určitých zemích pořídit, co by to bylo?

Tak například v Německu si za 60 dolarů můžete koupit 100 lahví piva, kávu na týden a nebo jídlo pro dvě osoby. V USA si můžou skateři koupit pár „shark wheels“ na svůj board. V Portugalsku za 60 dolarů pořídíte tři nebo čtyři nové knihy a nebo dobrou večeři pro 3 osoby, ale třeba taky 50 piv. V každé zemi je to prostě různé. Co však můžete za 60 dolarů pořídit kdekoliv na světě je telefon Uhans A101.

Tento přístroj je jednoduše dostupný všude a pro všechny. Samozřejmě, není svými parametry stavěn pro ty, kteří požadují od telefonu absolutní výkon a dokonalost. Ostatně je to entry-level přístroj a konfigurace procesoru MT6737, 1 GB RAM a 8 GB ROM, baterie s kapacitou 2450 mAh, mluví jasnou řečí.

Každopádně pro ty, kteří nepotřebují mnoho, ale toto jim postačí, by to nemusela být špatná volba. Uhans A101 je k mání například zde.