V Berlíně si dali v těchto dnech sraz všichni výrobci spotřební elektroniky, kteří by rádi prezentovali to nejlepší, co se jim v tomto roce podařilo vyprodukovat. Je tedy jasné, že tu svůj stánek rozbalila i společnost UMi a čím jiným by se měla pochlubit, když ne UMi Max.

Tak samozřejmě, je to jejich poslední model, který dle slov společnosti znamená jakýsi průlom ve světě chytrých telefonů. Pojato slovy kovaného marketéra, UMi Max znamená prvotřídní materiály, symetrickou konstrukci, skvělý výkon a estetiku na vysoké úrovni.

Umi_3

Nelze opomenout ani 5,5 palcový Sharp displej, který nabízí živé čisté barvy a dobré pozorovací úhly. Také 360° snímač otisků prstů by nemusel být k zahození a což teprve procesor Helio P10, který získal u UMi Max v Antutu skóre 45308 bodů.

Myslím, že by asi bylo zbytečné tady vypisovat veškeré parametry UMi Max, protože jsou nám všem natolik dobře známy, jako naše rodná čísla. Takže se raději podívejme na video, které společnost UMi natočila pro prezentaci na IFA 2016 a pěkně v něm představila UMi Max v celé jeho kráse.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.