Jen čtyři měsíce poté, co společnost Cubot pustila do světa svůj první chytrý náramek Cubot V1, dostáváme zprávu, že se chystá náramek druhé generace, který ponese jasný název V2. Ve srovnání s jeho starším bratříčkem bude vybaven větším množstvím funkcí a také jeho vzhled bude sofistikovanější.

Jaké jsou tedy parametry Cubot V2? Vše bude řízeno Bluetooth nRF51822 chipem s tříosým akcelerátorem a nízkou spotřebou energie. OLED displej má 0,88 palce a rozlišení 128 x 32 pixelů.

Baterie s kapacitou 80 mAh by měla zajistit výdrž po dobu 5 až 7 dnů, v pohotovostním režimu až 20 dnů. Synchronizace bude probíhat via Bluetooth 4.0 a nabíjení přes micro USB s pěti piny, což by mělo být velice pohodlné.

Řemínek náramku Cubot V2 je opět vyroben ve spolupráci s německou společností Bayer a opět, jako u V1, by i zde měla být kovová spona, zajišťující pevné upevnění náramku k zápěstí. Cubot V2 je kompatibilní jak s Android 4.3 a výše, tak i s iOS 8.0 a výše.

Co se funkcí týče, nalezneme zde dotykový displej se dvěma aktivními body, dálkové ovládání fotoaparátu, dynamický snímač tepové frekvence s možností nastavení kritické hodnoty, management sportovních aktivit, monitoring spánku, vibrační notifikace, možnost sdílení výsledků na sociálních sítích, monitoring sportovních aktivit v reálném čase a v neposlední řadě také ukládání dat na dobu 30 dnů. Další podrobnosti o funkcích a parametrech chytrého náramku Cubot V2 naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.