O tom, že společnost Cubot připravila nový telefon s názvem Echo, jsme se zmiňovali zhruba před týdnem. Víme tedy, že by měl být šitý na míru audiofilům a sama společnost jej prezentuje jako hudební telefon.

Jeho další parametry jsou však v dnešní zcela běžné a ničím zvláštním nepřekvapí. Překvapit by však mohla odolnost 5 palcového displeje, na který se dnes zaměříme. Ovšem vyhneme se zbytečným slovům, protože testeři Cubot si jej vzali do parády a podrobili displej Echa několika, nám již dobře známým testům odolnosti, které natočili na video.

Takže se připravte na pořádný nášup pohyblivých obrázků, máme tu totiž hned čtyři videa, ve kterých je postupně displej Cubot Echo rozbíjen kladivem, následně poslouží jako louskáček ořechů, kladivo na zatloukání hřebíků a v posledním videu se jím snaží testeři rozbít sklenici.

Samozřejmě je jasné, že displej Cubot Echo vše přežil bez úhony, takže pokud byste se chtěli dozvědět podrobnosti o jeho parametrech, můžete tak učinit zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.