Zítra opět začíná pro mnohé školní rok. Vědom si je toho i e-shop GearBest a právě před začátkem nového školního roku rozjel prodejní akci v níž nabízí tablety a také některé příslušenství k tabletům.

V rámci této akce máte možnost si pořídit různé tablety značek Teclast, Chuwi, Voyo, Jumper a dalších. Tato akce nemá pevné datum ukončení. Nicméně u každého produktu najdete v hlavičce, vedle ikony budíku údaj, za jak dlouho dané zboží již v akci nebude k mání. Takže není času nazbyt.

Jen pro zajímavost zde najdete například tablet VOYO VBook V3 s Windows 10 nebo CHUWI HiBook Pro se stejným operačním systémem. Ceny jsou opravdu dosti přijatelné. K tomu si připočtěte možnost objednat některé příslušenství k tabletům rovněž za nízké částky. Patří mezi ně například externí Bluetooth klávesnice, stylusy nebo náhradní adaptéry.

voyo

Popravdě si můžete vybrat z docela velkého množství produktů. Pokud máte zájem se alespoň podívat, pak můžete přímo na tomto odkazu. Pro úplnost jen dodám, že akce je limitována nejen časem, ale i počtem kusů určeným k prodeji v rámci akce. Takže zde platí staré české úsloví „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.