Ohodnoťte článek

Září/september je velmi důležitým měsícem pro trh s chytrými telefony. Ti, kteří pravidelně sledují dění na scéně mobilních technologií jistě vědí, co se bude dít. Společnost Apple chystá představení svého novinkového iPhone 7.

Podle dříve uniklých fotografiích můžeme tušit jak bude nový iPhone 7 vypadat. A není tajemstvím, že přístroj bude vybaven obloukovou anténou. Proslýchá se, že iPhone 7 by se také mohl objevit v neobvyklé modré barevné variantě.

Catch575E

Nebyli by to čínští výrobci, aby nepřišli s něčím podobným. A zdá se, že prvním z nich je Vernee, které dostalo podobný nápad, co se týče designu.

Již dříve společnost Vernee potvrdila, že jejich připravovaný Mars bude mít také obloukové antény podobně jako Meizu Pro 6 a iPhone 7. Nu a podle posledních zpráv to vypadá, že Vernee Mars přijde také v modré barevné verzi.

CatchA713

Spolu s touto zprávou zároveň dorazilo i několik skutečných fotek z Marsu, tedy jeho modrého kovového zadního krytu, tak se na ně můžeme podívat, jelikož se povalují tady všude okolo psaného textu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.