Jak již dříve psala kolegyně Hana, tak společnost Elephone začala pracovat na ochranném pouzdru pro kameru Elephone EleCam 360. Zdá se, že je pouzdro již ve výrobě, protože se právě objevilo v předprodeji.

Ješte něž se podíváme na pouzdro, připomeneme si krátce akční kameru Elephone EleCam 360. Ta disponuje dvěma snímači OV4689 a zvládne natáčet FullHD video. Fotografie jsou pak v maximálním rozlišení 3008 x 1504. Obraz zpracovává procesor SPCA6350M a váha samotné kamery je 107 gramů.

Pouzdro pro kameru váží 78 gramů a je voděodolné do hloubky 30 metrů, což je standardní hodnota. Průzor pro objektiv je vyroben z odolného temperovaného skla a tak by se neměl tak snadno poškrábat. Přesto doporučuji být opatrný.

pouzdro pro kameru

Pouzdro pro kameru Elephone EleCam 360 lze aktuálně předobjednat za 14,99 dolarů zde. Předprodej trvá do 20. září/septembra. Po tomto termínu se začne s expedicí k zákazníkům.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.