Společnost UMi se odhodlala k odvážnému tvrzení. Údajně jejich UMi Max překoná ve výdrži na baterii všechny přístroje společnosti Apple. Ačkoli nejsem nějakým příznivcem iPhonů, tak jsem po tomto oznámení poněkud zakroutila hlavou a řekla si, zda marketingová masáž už nejde tak trochu přes čáru.

Každopádně společnost UMi neříká, že by telefony iPhone byly přímo špatné, to zas tedy ne, ale prostě nejsou dokonalé. Velkým problémem je prý u nich výdrž na baterii, a to i přesto, že Apple přidala i režim nízké spotřeby baterie. Tím jsou, podle tvrzení společnosti UMi, uživatelé iPhonů velice zklamáni.

UMi_2

Každopádně nic není ztraceno, protože tento problém vyřešili UMi inženýři, kteří se srdnatě pustili do boje a vymysleli pro UMi Max baterii s kapacitou 4000 mAh, která má skvělou výdrž, takže uživatelé Maxe se nemusí bát. Na jedno nabití prý Max vydrží klidně i dva dny.

Samozřejmě, nám v redakci naprosto nepřísluší porovnávat výdrž UMi Max a telefonů společnosti Apple. Víme, že sám uživatel si rozhodne, co mu vyhovuje a jaký telefon si koupí. Pokud by tedy vaše volba padla na UMi Max, pak vězte, že jej zde nebo i zde můžete sehnat za 139,99 dolarů.