O společnosti Smartisan nebylo nějakou chvíli slyšet. Od uvedení jejich vlajkové lodi Smartisan T2 uplynula už nějaká doba a tak možná dozrál čas uvést jeho nástupce Smartisan T3. Podle nově uniklých fotek bychom se jej mohli dočkat již brzy.

Nově uniklé snímky naznačují zcela přepracovaný přístroj s některými zajímavými prvky v designu, odlišující se od předchozích generací přístrojů Smartisan T1 a T2. Za jeden z nejpatrnějších se dá označit nově zabudované home tlačítko, svým zpracováním připomínající to, které nalezneme na posledních iPhonech. Uvidíme, jestli producent do tohoto tlačítka také zapracuje snímač otisků prstů, ta možnost se díky dispozici přímo nabízí.

CEO společnosti Smartisan, Luo Yonghao, uvedl, že všechna budoucí zařízení Smartisan budou mít kontrolní ovládací prvky na přední straně telefonu. Otázkou tedy je, jestli se dočkáme odstranění základních ovládacích prvků z bočních hran přístroje.

Jedna z dalších uniklých informací zmiňuje předpokládané osazení telefonu Smartisan T3. Měli bychom se tedy dočkat současného top procesoru Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM operační paměti, 32/64/128 GB interního úložiště. Přístroj by mohl být zajímavý pro někoho i díky své kompaktní velikosti. Očekává se totiž osazení 5 palcovým displejem s FullHD rozlišením.

Na druhou stranu koluje na internetu jiná zpráva, která výše uvedená specifika dementuje. Na post procesoru nominuje o něco slabší procesor Snapdragon 652 a velikost displeje uvádí o něco větší, tedy panel s 5,5 palce.

Konference, která měla novinku představit, byla naplánována na 7. září/septembra, avšak poslední informace zmiňují posunutí konání o měsíc později, tedy na říjen/október.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.