Značka Homtom v poslední době nezahálí a po několika klasických telefonech připravuje i jednoho odolňáka, který ponese název HT20.

Abychom přesně definovali Homtom HT20, měli bychom spíše říci, že se bude jednat o jakousi kompilaci outdoor a business telefonu. Vzhledově to bude spíše manažérský telefon s outdoorovou výbavou, a to především v rámci odolnosti. Telefon bude mít totiž certifikaci IP68, která naznačuje odolnost vůči vodě, prachu a vlhkosti.

V rámci konstrukce Homtom HT20 nebylo použito klasických masivních pryžových materiálů. Telefon je konstruován za pomoci vakuovací technologie, která nejen že přístroj v podstatě hermeticky uzavře, ale i jeho tělo se tak stane velice kompaktní a pevné a navíc se zvýší odolnost proti vodě a prachu. Díky zmíněným technologiím a odolnosti vůči vodě, lze údajně hlavním 13 MPix fotoaparátem nafotit solidní snímky i v dešti nebo pod vodou.

Kromě toho je HT20 odolný také proti pádům, kdy použité materiály splňují vojenský standard. Kovová slitina má vysokou hustotu a spadá mezi materiály, používané například v leteckém průmyslu. Díky tomu by Homtom HT20 měl bez újmy přežít pád z výšky 1,2 metru. Navíc je čelní panel chráněn Gorilla sklem. Proti prachu jsou u tohoto telefonu chráněny i veškeré konektory, kde byla navíc použita i jakási filtrační mřížka.

V rámci zmiňovaného vypadá Homtom HT20 docela zajímavě a pohledný je i jeho design. Ovšem kdy a s jakou cenovkou se telefon objeví a jaké budou jeho hardwarové specifikace zatím nevíme, ale věříme, že další informace se k nám brzo donesou. Takže zůstaňte na příjmu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.