Společnost Bluboo natočila srovnávací video. Tentokrát však míří do vlastních čínských vod a ne do cupertinské stáje, takže se dočkáme srovnání s novinkovým přístrojem společnosti Meizu, Meizu M3s.

Popravdě si přiznejme, že tyto telefony srovnatelné jsou, a to i přesto, že Maya Max přichází s větší úhlopříčkou displeje, konkrétně 6 palců. Další specifikace jsou velice podobné těm, jaké najdeme i u Meizu M3s.

Tedy osmi jádrový procesor MT6750 s taktem 1,5 GHz, 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát a Android 6.0. Dokonce to vypadá, že v případě některých parametrů je na tom Maya Max o fous lépe. Každopádně podívejme se na video, jak ono srovnání dopadlo.

V závěru jen dodejme, že Bluboo Maya Max je aktuálně v předprodeji s cenovkou 159,99 dolarů, ovšem lze vychytat i bleskové prodeje, kdy jej můžete pořídit za 139,99 dolarů. Navíc společnost Bluboo připravuje i soutěž, ve které bude možno získat Maxe zdarma. Vše o prodeji naleznete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.