Sportovní hodinky Zeblaze Blitz jsou již nějakou dobu v prodeji a zdá se, že je o ně poměrně slušný zájem. Vzhledem k tomu, že ne všichni uživatelé vědí, jak si hodinky spárovat s telefonem, stáhnout potřebné aplikace či nastavit tapetu na hodinkách, natočila společnost Zeblaze video, kde krok za krokem přesně tyto záležitosti popisuje.

Dříve než se na video podíváme, prosvištíme si v rychlosti hlavní parametry těchto chytrých hodinek. Displej tvoří jednoduchý 360° kruh, který je schopen plného zobrazení, přičemž jeho poměr k tělu hodinek je 93,6%. Rozlišení je 360 x 360 pixelů při úhlopříčce 1,33 palce.

screenshot.1

Zeblaze Blitz jsou osazeny čtyř jádrovým procesorem MT6580 s taktem 1,3 GHz a o grafiku se zde postará GPU Mali-400. Co se pamětí týče, vnitřní má kapacitu 512 MB a ta uživatelská pak 4 GB. Nechybí ani originální snímač tepové frekvence, který pochází z dílen společnosti Samsung a má údajně minimální chybovost při měření tepu. Statické odchylky tak činí +/- 3BPM a dynamické +/- 5BPM. Díky tomu lze získat velmi přesný záznam tepů jak v klidu, tak i při sportovním výkonu.

Chronometr má zabudovanou GPS, proto tedy přesněji zaznamenává údaje o vaší fyzické aktivitě a pomůže vám s lepší orientací při sportu v terénu. Smartwatch podporují 3G/2G sítě, a to samostatně, bez nutnosti spárování s telefonem, díky slotu pro SIM kartu. Najdeme zde WiFi připojení, baterii s kapacitou 480 mAh a certifikaci IP67.

Teď se tedy podívejme jak stáhnout potřebnou aplikaci a nastavit tapetu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.