Na začátku tohoto měsíce jsme vás informovali, že společnost Elephone nezahálí a chystá rozšíření portfolia o novou powerbanku s názvem Thunder. Informací o parametrech jsme tenkrát moc neměli a vzhledem k tomu, že dle tvrzení společnosti, se fanoušci poměrně dost ptali na bližší specifikace, rozhodla se je poskytnout.

Víme tedy, že ElePower Thunder bude mít kapacitu 16000 mAh s technologií rychlého nabíjení QC 3.0, a to by mělo být až čtyřikrát rychlejší a o 38% účinnější než QC 2.0.

Chystaná powerbanka bude mít dvanáctinásobnou ochranu proti zahřívání, případnému zkratu a nebo přepětí. Tato několikanásobná ochrana zaručí naprostou bezpečnost při užívání.

Společnost Elephone provedla srovnání s ostatními powerbankami, a to po 500 nabíjecích cyklech a tvrdí, že u většiny z nich zůstává 30 – 50% kapacity, kdežto u ElePower Thunder zhruba 80%. To byl prý údajně hlavní důvod, proč zde byl použit LG chipset.

Takže vypadá to, že společnost Elephone míří s touto powerbankou mezi high-endové výrobky v rámci své produktové řady.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.