Společnost UMi je na svůj UMi Max velmi pyšná. Skoro každý výrobek bere jako své dítě a minimálně na marketingovém oddělení v Umi se do Max modelu zamilovali.

Podle jejich vlastního tvrzení totiž designéři, inženýři a i všichni ostatní zaměstnanci Umi dali hlavy dohromady a spojili své myšlenky a nápady do podoby konečného výrobku.

Dokonce se pochlubili i nákresem designu UMi Max, kterým prý všechno vzniklo. Nejsme si tím úplně jistí, ale proti gustu žádný dišputát.

umi-max-1

Pojďme se radši podívat na fotografie. Z přední strany je UMi Max zalito v černi, ze které vystupuje pouze domovské tlačítko, které jako bychom už někde viděli. Kdo říká, že u Nubie, má 10 bodů.

Co se týče zadní strany, tak ani ta nevypadá jako něco, co jsme ještě nikde neviděli, ale jistá elegance se jí, samozřejmě, tak jako u přední upřít nedá. Sám o sobě je UMi Max velmi hezkým a povedeným telefonem, který doplní i barevné varianty, kterými budou Champagne Gold a Elegant Gray.

Jak už víme, UMi Max přijde s MediaTek MT6755 Helio P10 chipsetem a Android 6.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.