Nový telefon od Meizu, nazvaný Meizu E, který se dostane na trh 10. srpna/augusta, by mohl být novým mid-range zařízením a ne očekávanou vlajkovou lodí.

Minulý týden, kdy se začaly vířit zvěsti okolo Meizu E skoro každý věřil, že přístroj bude nová vlajková loď a vlnami internetu dokonce proplouvaly i zvěsti o high-end specifikacích, včetně zakřiveného 2K displeje.

Již jsme viděli uniklé fotky Meizu E, které vypadaly hodně podobně jako nový MX6, nyní se však zdá, že Meizu E by mělo nahradit Meizu Metal.

meizu-e-1
Nové podrobnosti okolo specifikací jsou následující: 5,5 palcový FHD displej, Helio P10 čipset, 3 GB RAM, zadní kamera 13 megapixelová a 3100 mAh baterie.

Co se týče ceny, tak tady se spekuluje, že Meizu E by mělo stát podobně jako Xiaomi Remdi Pro, což by byl dost problém, vzhledem ke specifikacím. Ale stále je ještě pár dnů do 10. srpna/augusta, kdy se nám Meizu E se vším všudy odhalí a možná se také dozvíme o Meizu SmartWatch.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.