Dnešní zpráva ze stáje Ulefone bude doslova 2v1. Nejdříve se podíváme na video, které společnost natočila a srovnává v něm svůj Ulefone Metal s iPhone 7 Plus a pak si povíme něco málo o první aktualizaci pro Ulefone Future.

Čínští výrobci telefonů mají jako svůj hlavní vzor a modlu produkty společnosti Apple. Pokud chtějí poukázat na kvality svého stroje, neopomenou jej porovnat s některým z Apple přístrojů. Nakonec proč ne. Tomuto srovnání se tedy nevyhnul ani Ulefone Metal a do souboje se pustil s iPhone 7 Plus.

Možná teď divoce koulíte očima a říkáte si, že se u Ulefonů dočista pomátli. iPhone 7 Plus by se měl totiž objevit až někdy na podzim. Společnost však tvrdí, že tento „iPhone“ dostali jako vzorek od svého partnera, který jej dostal přímo od Apple a v rámci toho, aby nemohlo dojít k žalobě, nemá ve videu „iPhone“ ani Metal se zapnutý displej. Zkrátka a dobře, kdo ví jak to vlastně je a s jakým přístrojem je Metal ve videu srovnáván. Názor si udělejte sami.

Druhou částí tohoto příspěvku už bude něco, co působí poněkud víc reálněji. Ulefone Future by totiž měl dostat svou první OTA aktualizaci s označením 20160721. Ta by měla přinést nové animační efekty pro rozdělení obrazovky při používání flip pouzdra, optimalizaci GPS a displeje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.