Společnost No.1 asi není třeba představovat, protože jejich produkty, tedy chytré hodinky, jsou na našich stránkách poměrně často probírány. Dnes se zaměříme na jejich novinkový chronometr, který nese označení G5 a je osazen procesorem MT2502, což je poměrně běžně používaný chipset právě u smartwatch.

Z dalších specifikací toho mnoho zatím známo není, snad jen to, že kruhový displej bude mít rozlišení 240 x 240 pixelů, baterie bude mít kapacitu 380 mAh, najdeme zde Blutooth 4.0 a samozřejmě nebudou chybět ani běžné funkce, na které jsme u chytrých hodinek zvyklí. Společnost zaručuje kompatibilitu jak s Android tak iOS.

Každopádně série fotek prozradí víc než mnoho slov, takže jak smartwatch No.1 G5 vypadají můžete omrknout v následující foto galerii a konkrétní parametry najdete zde.

Sluší se také dodat, že hodinky by se v prodeji měly objevit 12. srpna/augusta a cena bude začínat na zhruba 20 dolarech, postupně se však bude navyšovat, a to až zhruba k 40 dolarům. Věříme však, že další informace o No.1 G5 se k nám brzo donesou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.