Ulefone Metal je v poslední době často probíraným telefonem, a to především z toho důvodu, že tu najdeme dobrý poměr cena/výkon a za cenu 109,99, za kterou je aktuálně nabízen, by mohl být dobrým tipem pro ne příliš náročného uživatele.

Navíc k němu v těchto dnech dostanete jako dárek tvrzené sklo a flip pouzdro. To by mohla být docela dobrá návnada pro ty, kteří chtějí nějaký ten dolárek ušetřit a ještě k tomu dostat něco zdarma.

Tvrzené ochranné sklo není třeba nějak zvlášť popisovat, každý asi ví, oč kráčí. Ale přesto poznamenejme, že je potaženo oleofoním filmem a může se pochlubit tvrdostí 9H, což by mělo zabezpečit ochranu proti škrábancům a případnému rozbití displeje a je až třikrát pevnější než běžné ochranné fólie.

1

Flip pouzdro, které je vyrobeno z polyuretanu, má výklopný horní kryt a co víc, je chytré. Kromě toho, že je speciálně designováno pro pohodlné použití snímače otisků prstů, rozpozná také, kdy je přístroj ve spánkovém režimu a kdy je aktivní.

Samozřejmě veškeré podrobnosti o těchto vychytávkách naleznete ve videu, které společnost Ulefone speciálně pro tento účel natočila. Případně si Ulefone Metal můžete pořídit zde, za cenu již zmiňovanou, a to i s dárky.