Po vzoru letošního trendu Max telefonů i společnost Cubot jednoho Maxíka chystá a zároveň nabízí možnost prověřit jeho herní kvality v reálném používání.

Dříve než si povíme o tom, jaké jsou podmínky účasti pro prověřování Cubot Max, pojďme si zrekapitulovat jeho hlavní parametry.

Cubot Max, jak už název napovídá, bude mít velký displej, konkrétně s úhlopříčkou 6 palců. Procesorem by měl být osmi jádrový MT6753A se 3 GB RAM paměti a 32 GB ROM. Kamery budou mít rozlišení 13 MPix a 5 MPix a baterie bude disponovat kapacitou 4100 mAh. Operačním systémem je Android 6.0, nechybí podpora 4G v pásmech 1/3/7/20. Další podrobnosti naleznete zde.

cubot-max-play

A teď už k hlavní záležitosti dnešního dne. Společnost Cubot hledá 20 hráčů z celého světa, kteří by otestovali jejich Maxe v reálném provozu. Co je pro to potřeba udělat, abyste byli vybráni mezi oněch 20 šťastných?

  1. musíte být aktivním hráčem her na telefonu
  2. musíte být schopni podrobně popsat svůj dojem z hraní her na Cubot Max
  3. musíte mít svůj YT kanál, FB stránku, twitterový účet případně blog jsou však preferovány

Pokud splňujete výše uvedené a máte skutečně zájem se do této aktivity zapojit, zašlete relevantní informace o sobě, včetně své mailové adresy na tracy@cubot.net. Zástupci společnosti vyberou 20 šťastných, kterým zhruba 21. srpna/augusta zašlou Cubot Max.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.