Jak je dobře známo, chytré hodinky, náramky a různé jiné nositelnosti začaly tak nějak neodmyslitelně patřit k dnešní době. Spousta výrobců si vyšperkovala svá portfolia právě těmito kousky, ale  zákazník je vybíravý a jen ti nejlepší uspějí.

Jednoznačným hitem v rámci náramků nebo chcete-li trackerů či bandů jsou zařízení z produkce Xiaomi. Jejich Mi Band zaznamenal obří úspěch, takže Band 1s a Band 2 na sebe nenechaly dlouho čekat. A samozřejmě do výroby podobných náramků se pustily i další společnosti. Patří mezi ně i Cubot, která nabízí svůj náramek V1.

Cubot V1 si je v mnohém podobný s Xiaomi Mi Band 2, ale přesto tu jisté rozdíly nalezneme. Bylo by asi zbytečné dlouhosáhle rozepisovat v čem se tyto dva náramky liší. Ostatně v následujícím videu je vše poměrně přesně a podrobně rozebráno.

Takže snad jen dodáme, že pro mnohé zákazníky bude v tomto případě zásadní cena náramků a tady by o prsa asijské ženy mohl zvítězit právě Cubot V1, protože jeho cenovka by se měla pohybovat kolem 14 dolarů a cena Xiaomi Mi Band 2 cirkuluje kolem 40 dolarů, což je tedy docela propastný rozdíl.