Společnost Umi oznámila, že jejich UMi London, o kterém jsme toho již hodně napsali, právě vstoupil do prodeje. Stalo se tak poté, co společnost přijala tisíce předobjednávek a podařilo se jí rozjet produkci přístroje v takové míře, aby uspokojili nejen všechny ty, kteří si telefon objednali, ale aby byla zároveň dodržena kvalita každého jednotlivého kusu.

UMi London tedy vstupuje na trh s těmito základními parametry. 5 palcový IPS displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyř jádrový procesor MT6580 s taktem 1,3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB ROM, hlavní 8 MPix fotoaparát se snímačem Sony IMX149, přední 2 MPix kamera, baterie s kapacitou 2050 mAh a Android 6.0.

UMi_1

Pokud máte zájem o další informace o specifikacích Londýna, najdete je tady. Ti, kteří by chtěli napsat jeho recenzi a zapojit se do soutěže, mohou se inspirovat zde. Nu a chcete-li si UMi London rovnou pořídit, můžete tak učinit například zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.