UMi Super je v poslední době probírán snad na všech webovkách pořád dokola. Samozřejmě to dává společnosti UMi pocit jakési výjimečnosti a svůj Super tak postavila na piedestal.

Zástupci společnosti tedy s radostí tvrdí, že Super je mimořádný, a to zejména pokud se zaměříme na poměr cena/výkon. Ano, to by mohla být pravda, protože jsou tu skloubeny komponenty etablovaných producentů a cena zákazníkovi opravdu kapsu neutrhne.

Zřejmě i proto se společnost rozhodla udělat speciální edici UMi Super Euro Edition, která má tedy naprosto shodné parametry jako klasický Super, je však vyvedena v modré barvě, která by mohla lahodit oku fanoušků netradičního designu. A, co si budeme nalhávat, ve spojení s fotbalovým EURO 2016, by také mohla zvýšit prodejnost přístroje.

UMi_5

Samozřejmě musíme mít na paměti, že o peníze jde v první řadě, takže marketinková masáž musí fungovat. UMi Super není špatný telefon, to určitě ne, ale marketingové kejkle kolem něj mnohdy mohou působit kontraproduktivně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.