Oukitel K4000 byl loni stěžejním modelem společnosti Oukitel. Letos je připravena k prodeji jeho odlehčená verze K4000 Lite, která má shodný design, ale, jak už to Lite verzí bývá, poněkud nižší parametry.

Dobrou zprávou je určitě to, že i u Lite verze najdeme baterii se solidní kapacitou 4000 mAh a jediné odlehčení hledejme tedy u displeje, který má úhlopříčku 5 palců s qHD rozlišením.

Všechny ostatní parametry zůstávají stejné, takže i Oukitel K4000 Lite nabídne čtyř jádrový procesor MT6735 s 2 GB RAM a 16 GB ROM, zadní 13 MPix fotoaparát a přední 5 MPix kamerku. Podrobné specifikace naleznete tady.

K4000 Lite-4

Oukitel K4000 Lite bude nabízen ve třech barevných provedeních, a to zlatém, černém a bílém. Společnost hlásí, že telefon je naskladněn a připraven k okamžitému prodeji. Cena je lidová a měla by se pohybovat kolem 90 dolarů. Aktuálně lze přístroj sehnat například zde.

A abychom nekupovali zajíce v pytli, podívejme se na video, ať víme, co od Oukitel K4000 Lite můžeme očekávat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.