Bluboo Maya Max je druhým přístrojem modelové řady Maya a na našich stránkách není žádným nováčkem, o kterém bychom se zmiňovali dnes poprvé.

Víme, že JDI displej má úhlopříčku 6 palců, procesorem je osmi jádrový MT6750 s taktem 1,5 GHz. Ten doplní 3 GB RAM a 32 GB ROM. Baterie by měla mít kapacitu 4200 mAh. Přední fotoaparát má rozlišení 8 MPix a zadní kamera pak 13 MPix se snímačem Sony IMX214. Telefon by se měl objevit v průběhu srpna/augusta.

Společnost Bluboo přidává další informaci, která praví, že Maya Max bude prvním Bluboo telefonem s USB typu C. Samozřejmě tento konektor už není žádnou novinkou a v současnosti je jím osazena slušná řádka přístrojů. Vypadá to, že na tuto kartu sázejí i menší čínští výrobci, a to je dobře.

Maya Max 1

Podle tvrzení Bluboo, bude Maya Max také disponovat inteligentním NXP PA systémem. Zvuk telefonu by tak měl údajně být jasný, čistý a věrný. Co se ceny Bluboo Maya Max týče, tak ta zatím zůstává utajena, ale můžeme předpokládat, že by neměla být příliš vysoká.

Pokud byste měli zálusk na nějakého superlevňocha, můžete mrknout sem, kde je v časově omezené akci nabízen Bluboo Picasso za 49,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.