Elephone P9000 Edge by měl být letošní vlajkovou lodí společnosti Elephone. Sice jsme se o něm již několikrát zmínili a dokonce jsme uvedli i parametry, které společnost potvrdila, ale doposud jsme neměli ani zdání o tom, kdy by mohl být P9000 Edge vypuštěn na trh.

Podle depeše, která nám dorazila do redakčního pošty, by se tak mělo stát v druhé polovině letošního roku. Spolu s termínem uvedení na trh tu máme i několik snímků čelního panelu Elephone P9000 Edge.

Nejdřív si však připomeňme, co už o P9000 Edge víme. Procesorem bude Helio X25. Jistotou by měl být i 5,7 palcový JDI displej s 2K rozlišením. Tělo bude celokovové. Potvrzeny jsou také reproduktory s ACC technologií. Hlavní fotoaparát bude duální s rychlým zaostřením. Údajně by P9000 Edge měl být vydán ve dvou verzích s 4 GB RAM/32 GB ROM a 6 GB RAM/128 GB ROM.

Takže k tomu všemu ještě přihodíme pár konkrétních informací o displeji. JDI obrazovka by měla být doplněna dotykovým senzorem S3320A z produkce americké společnosti Synaptics. Toto zobrazovadlo by mělo mít také širší barevný gamut, tedy laicky řečeno lepší sytost a odstín barev. Údajně by i jas displeje měl být na vyšší úrovni. Nu a v neposlední řadě, při pohledu na snímky předního panelu, můžeme také vidět oválný otvor, ve kterém bude umístěn snímač otisků prstů.

Budeme se těšit na další informace o Elephone P9000 Edge a doufat, že se opravdu do konce roku objeví na trhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.