Ano, není to tablet, není to mobil ani hodinky, které vám změří vše kromě vaší výšky. Ale je to z Číny. Je to pomocník a je i chytrý, i když nemá Bluetooth. Je to vakuový vysavač s označením ILIFE A4, který jsem si zakoupil za 122 dolaru (+ pošta asi 10 USD) na Gearbest.com (zde).

Pokud jste správně klikli, vidíte že je to z EU skladu a to proto, že ze skladu z Číny je poštovné hodně drahé. Hlavní výhodou bylo, že byl za týden doma. Stává se, že je vyprodán (mají max 5 kusů skladem) a tak si stačí jenom počkat, než ho znovu naskladní.IMG_20160624_115824_HDR

ILIFE A4 je tedy inteligentní robotický vysavač (do jisté míry) s anti-kolizními senzory. Ty mají zabránit kolizi a chrání nábytek před poškozením, ale také zabrání pádu vysavače ze schodů. Jeho sací síla je 1000pa a má tři čistící režimy. Nízká hlučnost jen 65 dB vám nebude překážet ani když budete koukat na televizi (osobně vyzkoušeno). ILIFE A4 je vhodný pro keramické dlaždice, dřevěné/laminátové podlahy a nižší koberce. Já jsem si pro vás připravil zatím jen rychlé unboxing video a jak to frčí po mém bytě si ukážeme někdy jindy. Prozradím jen to, že i manželka byla s úklidem spokojená, i když na začátku byla skeptická.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.