Společnost Cubot chystá, zřejmě po vzoru mnoha jiných, svůj nový přírůstek s názvem Cubot Max. Samozřejmě zpráva, kterou jsme od Cubotů obdrželi, je plná marketingových zvolání o tom, co vše jejich Max dokáže. Takže to velice zestručníme a ve finále přidáme i pár parametrů.

Takže… s Cubot Max si budete moci dopřát sledování filmů, video chatování, hraní her, pročítání internetu, focení a v neposlední řadě také prý solidní navigace.

Ptáte se proč? Inu proto, že Max, jak už název napovídá, bude mít velký displej, konkrétně s úhlopříčkou 6 palců. Procesorem by měl být osmi jádrový MT6753A se 3 GB RAM paměti a 32 GB ROM. Kamery budou mít rozlišení 13 MPix a 5 MPix a baterie bude disponovat kapacitou 4000 mAh.

Jako bonus tu pro vás máme jedno video, které odhaluje design Cubot Max, i když osobně si myslím, že jsou to jen šikovně sestříhané renderované obrázky. Počkejme tedy raději na srpen/august, kdy by měl být Cubot Max představen.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.