Bluboo Picasso není sice novinkový model, ale i přesto občas neuškodí oprášit vzpomínky a poslat jej do bleskových prodejů za víc než libovou cenu. Tak to aspoň vidí společnost Bluboo.

Po té, co bylo docela nedávno možno ukořistit novinkový Bluboo Maya za neuvěřitelných 9,99 dolarů a tahle „snap akce“ zaujala velké množství koupě chtivých fanoušků, kují v Bluboo železo dokud je žhavé a v bleskových prodejích nabízejí Picasso za cenu 49,99 dolarů. Pravda, akce je omezena prodejem 40 kusů denně a poběží jen od 14. července/júla do 25. července/júla, takže pokud chcete ušetřit je důležitá rychlost a taky trochu toho štěstí.

Co tedy Bluboo Picasso nabízí? Je to pěti palcový displej s HD rozlišením, čtyř jádrový procesor MT6580A s 2 GB RAM a 16 GB ROM. Zadní i přední kamera má rozlišení 8 MPix a baterie kapacitu 2500 mAh. Nesmíme zapomenout ani na výměnný zadní kryt, který je nabízen v několika barevných variantách a štíhlé 4,5 mm tělo.

Bleskový prodej Bluboo Picasso startuje 14. července/júla v 17:00 (GMT+8) a poběží až do 25. července/júla, kromě víkendů. Veškeré další podrobnosti o prodeji naleznete zde.