Přestože je hlavním hitem společnosti UMi jejich Super, přicházejí s podstatně levnějším telefonem, který by však vůbec nemusel dělat ostudu, alespoň co se designu týče.

Sama společnost tvrdí, že je to takový „lidový“ přístroj, určený těm, kteří při výběru nového mobilu upřednostňují cenu, ale zároveň nechtějí kupovat něco, co na první pohled vypadá lacině. Takže po typově podobných přístrojích UMi Rome a UMi Rome X tu máme UMi London.

UMi London je dodáván s procesorem MT6580, 1 GB RAM a 8 GB ROM, která je dále rozšiřitelná. SHARP displej má úhlopříčku 5 palců, rozlišení 1280 x 720 pixelů a 2.5D zakřivení. Hlavní fotoaparát je 8 MPix se snímačem Sony IMX149 a přední kamera je 2 MPix. Baterie má kapacitu 2050 mAh. To, co podle společnosti činí tento telefon v jistém smyslu unikátním je DG Twin-Shield technologie.

UMi_3

Nu a teď se už pojďme mrknout na avizované video, kde je v romantické oparu prezentován design UMi London. Pokud vás Londýn zaujal, vězte, že k mání je například zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.