Jestliže plánujete nákup akční kamery, mohla by vás zaujmout i kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K, která se objevila v nabídce obchodu Gearbest.com.

O této kameře jsme již před nedávnem psali a také se nám podařilo dohledat i první snímky z kamery Elephone EleCam Explorer Elite 4K. Nyní již ale máme kompletní specifikace, a to včetně ceny.

Kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K disponuje čipem Novatek 96660 a snímačem Sony IMX078. Díky tomu je schopná natáčet při maximálním rozlišení 4K a 24 snímcích za vteřinu. Kamera zabere scénu v rozmezí až 170°, ale pokud zrovna neholdujete efektu rybího oka, je možné úhel nastavit, a to 140°, 110° a 70°. Výhodou je jistě i gyroskopická stabilizace obrazu, která má za úkol minimalizovat otřesy. Zadní straně dominuje dvou palcový displej s rozlišením 960 x 240 pixelů. Baterie s kapacitou 1050 mAh zvládne až 75 minut provozu.

Elephone sliboval, že nasadí agresivní cenovku a svůj slib dodržel. Kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K je totiž dostupná, podržte se, za 79,99$. V balení je, tak jako u jiných Elephone kamer, hromada příslušenství.