Společnost UMi připravila nový telefon, který kromě toho, že je pojmenován po evropské metropoli, se může pochlubit také DG Twin-Shield technologií.

Co přesně tato technologie obnáší a jaké výhody to má pro UMi London? Samozřejmě, že společnost tuto technologii dává okamžitě do spojení s tím, že London je levný přístroj a proč si i u ne příliš drahých telefonů nedopřát komfort moderních technologií.

UMi_3

V podstatě nejde zas o něco až tak převratného, ale určitě je DG Twin-Shield posunem vpřed. Zjednodušeně řečeno, tato technologie spočívá v dvojitém ochranném skle a 3M laminovaných páscích, které by měly chránit čelní panel telefonu. A co je hlavní, telefon nepůsobí robustním dojmem a může si zachovat klasický elegantní vzhled.

Pokud vás zajímají přesné parametry UMi London, včetně popisu technologie DG Twin-Shield, mrkněte sem a případně i sem, kde je UMi London momentálně k mání za 59,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.