Vždy je těžké psát objektivně o tom, co jste nezažili na vlastní kůži, ale bylo vám tak nějak zprostředkovaně dodáno. Ne jinak je tomu u videa, které vytvořila společnost Blackview, ve kterém porovnává svůj letošní top model Blackview R7 s poměrně populárním UMi Super.

Samozřejmě jde především o srovnávání ceny, kdy Blackview R7 nemá nějak dramaticky odlišné parametry od UMi Super a přitom se v rámci ceny pohybuje kolem 200 dolarů, ovšem ve speciálních akcích jej pořídíte i za 169,99 dolarů. To je prý hlavní zbraň společnosti Blackview, protože UMi Super koupíte zhruba za 219,99 dolarů.

Lze tedy říci, že čínský trh je nasycen přístroji s podobnými parametry a o prodejnosti zřejmě v dané situaci rozhoduje především cena. A nebo že by ne?

Každopádně podívejte se na srovnávací video od společnosti Blackview a posuďte sami. Pokud se rozhodnete pro Blackview R7, vězte, že jej pořídíte zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.