Sportovní hodinky Zeblaze Blitz vstupují na trh, a to v speciální akci na našem partnerském e-shopu Gearbest. V těchto dnes je tu můžete pořídit za cenu 89,99 dolarů. Tato akce je omezená a za uvedenou cenu je zakoupíte do 9. července/júla.

Protože jsme o Zeblaze Blitz delší dobu nepsali, shrňme si jejich parametry, ať případně víte, do čeho jdete. Řemínek hodinek Blitz je vyroben z hypoalergeního „dvakrát vstřikovaného“ materiálu, tělo s puncem sportovního designu je pak vyrobeno z nerezové oceli za studena kované a k dalším použitým materiálům patří pevný polykarbonát. Displej hodinek tvoří jednoduchý 360° kruh, který je schopen plného zobrazení, přičemž jeho poměr k tělu hodinek je 93,6%. Rozlišení je 360 x 360 pixelů při úhlopříčce 1,33 palce.

Zeblaze Blitz jsou osazeny čtyř jádrovým procesorem MT6580 s taktem 1,3 GHz a o grafiku se zde postará GPU Mali-400. Co se pamětí týče, vnitřní má kapacitu 512 MB a ta uživatelská pak 4 GB. Nechybí ani originální snímač tepové frekvence, který pochází z dílen společnosti Samsung a má údajně minimální chybovost při měření tepu. Statické odchylky tak činí +/- 3BPM a dynamické +/- 5BPM. Díky tomu lze získat velmi přesný záznam tepů jak v klidu, tak i při sportovním výkonu.

Zeblaze Blitz mají zabudovanou GPS, proto tedy přesněji zaznamenávají údaje o vaší fyzické aktivitě a pomohou vám s lepší orientací při sportu v terénu. Smartwatch podporují 3G/2G sítě, a to samostatně bez nutnosti spárování s telefonem, díky slotu pro SIM kartu. Najdeme zde WiFi připojení, baterii s kapacitou 480 mAh a certifikaci IP67.

Smartwatch Zeblaze Blitz aktuálně pořídíte zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.