Blackview R7 je letošní vlajkovou lodí společnosti Blackview a měl by splňovat všechny parametry high-endových přístrojů. Přestože je již nějakou tu dobu v prodeji, stále se objevují promo akce, ve kterých jej můžeme pořídit levněji.

Jednu takovou akci připravila společnost Blackview ve spolupráci s e-shopem Aliexpress, kde bude R7 nabízen za 169,99 dolarů. To však jen od 5. července/júla do 15. července/júla. Běžná prodejní cena Blackview R7 je 199,99 dolarů.

Přestože jsme se o R7 zmiňovali již několikrát, určitě nebude na škodu zopakovat jeho hlavní parametry. Najdeme zde 5,5 palcový displej s rozlišením FullHD (1920 x 1080) s nezbytným 2.5D zakřivením a Gorilla Glass třetí generace. Procesorem je osmi jádrový chipset Helio P10 s maximálním taktem 2 GHz, se 4 GB RAM a 32 GB ROM s možností dalšího rozšíření. To vše dohromady by mělo zajistit delší výdrž baterie, která má kapacitu 3500 mAh. Ta je navíc opatřena podporou rychlého nabíjení 9V2/5A.

Co se fotoaparátů týče, tak ten hlavní by měl být 13 MPix se senzorem Samsung 3M2 s rychlým ostřením do 0,3 sekundy. Přední kamera je pak 5 MPix se senzorem OV5648. V rámci fotoaparátů by mělo být údajně využito technologie SWDR (široký dynamický rozsah) a SNR (snížení hladiny šumu). R7 je dualSIM s podporou 4G. Nechybí snímač otisků prstů a kovový rámeček. Operačním systémem je Android 6.0.

Pokud byste tedy měli o Blackview R7 zájem, vězte, že k mání za nižší cenu je zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.