Společnost UMi v souvislosti s vydáním speciální fotbalové edice jejich UMi Super vycítila příležitost pro vstup na severoamerický kontinent. Rozhodli se, že UMi Super Champion Edition bude podporovat LTE pásma, která jsou běžná v USA a Kanadě a údajně i v těchto zemích plánují spustit předprodeje, a to už příští týden.

Podle společnosti UMi je to zcela logický krok, protože jejich produkty jsou dostupné v 46 mimo čínských zemích a právě severoamerické země byly výjimkou. V poslední době však prý dostávají čím dál tím více ohlasů fanoušků právě z těchto oblastí, kteří mají zájem o jejich přístroje. Podle společnosti jde sice jen o 10% zájemců, ale chtějí vyhovět i jim.

UMi_2

Pravdou je to, že podle mého subjektivního názoru a s ohledem na to, že mám ráda modrou barvu, tak bych si klidně UMi Super Champion Edition pořídila. Ale protože jsem obezřetná, tak si počkám na recenzi kolegy Michala, který UMi Super dozajista důkladně prověří. Jako ochutnávku si můžete dát jeho unboxing video.

Pokud nechcete Super in Blue, můžete jej v klasické verzi pořídit zde. A pokud by se vám zachtělo Umi London, tak je k mání tady.