Jak všichni víme, UMi Super je hitem posledních dní a společnost se na něj snaží všemožně upozornit. Dnes se zaměříme na jeho 4000 mAh, která by, dle tvrzení společnosti, měla vydržet až 3 dny na jedno nabití.

Nejde jen o solidní kapacitu baterie, ve hře je také podpora rychlého nabíjení, díky které se Super nabije za půl hodiny až na 70%. Výdrž baterie by mělo také ovlivnit použití čistého Androidu 6.0, které je dobře odladěný.

K úspoře také dopomáhá spořič baterie, který omezuje zbytečné aplikace a funkce běžící na pozadí. Díky tomu lze ušetřit až 10% energie.

UMi_3

 

Další možností úspory energie je také vypnutí LTE, GPS, Wi-Fi nebo Bluetooth ve chvíli, kdy je nepoužíváte. Baterii šetří i snížení jasu obrazovky, či vypnutí některých notifikací.

Toto jsou sice dobré rady, ale troufám si tvrdit, že je zná i průměrně zkušený uživatel chytrých telefonů. Nicméně není nikdy od věci si je připomenout.

Připomeňme také, že na cestě je druhá aktualizace pro UMi Super, která bude distribuována via OTA a objevit by se měla ještě v tomto týdnu a i ta by měla mimo jiné optimalizovat výdrž baterie.

UMi_7

Pokud máte o tento telefon zájem, můžete se mrknout sem, kde je stále možnost zaregistrovat se a získat 70 dolarovou slevu, případně si zasoutěžit o UMi Super nebo VR brýle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.