Společnost Homtom momentálně nabízí svůj HT10 v předprodejích, které by měly běžet až do 15. července/júla. Dost možná i proto postupně doplňuje vše podstatné o tomto přístroji a dnes se můžeme dozvědět, že by to měl být první přístroj, který skutečně pracuje s celosvětovými 4G sítěmi.

Homtom dále tvrdí, že jejich telefon by měl usnadnit život především těm, kteří cestují po celém světě a kolikrát s sebou museli vozit víc telefonů, aby dosáhli na různá pokrytí různými operátory. Homtom HT10 by měl ten poněkud otravný prvek jinak poklidného cestování odstranit, a to díky tomu, že podporuje všechny frekvence.

3

Podpora 4G by se měla vztahovat na všechny frekvence po celém světě. Bude možno konfigurovat až 217 síťových parametrů a identifikovat lokální signály v jednotlivých zemích. Jak by měl Homtom HT10 fungovat v rámci globální 4G ukazuje následující tabulka.

homtom

Podle tabulky by tedy i v ČR problém s 4G být neměl, pokud tedy pomineme to, že chybí podivná frekvence 900 MHz, tedy Band 8, která by stejně v budoucnu měla migrovat na Band 20, tedy 800 MHz.

V úplném závěru ještě dodejme, že Homtom HT10 můžete koupit zde se slevou 20 dolarů, a to po zadání kódu HT10. Tato akce trvá jen do 25. června/júna a je limitována počtem 100 kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.