Společnost UMi natočila video, ve které porovnává výdrž baterie a čipset svého Super s týmiž parametry Meizu M3 Note. K testům bylo použito aplikace PCMark a jak je patrno z videa, UMi Super dosáhl na 4049 bodů, zatím co Meizu M3 Note „jen“ na 3470 bodů. V této chvíli si lze položit otázku, proč je výkon Super lepší než výkon M3 Note.

Společnost UMi tvrdí, že je to dáno především konfigurací osmi jádrového procesoru Helio P10 a 4 GB RAM od společnosti Samsung. Dalším aspektem je také použití čistého Androidu 6.0 a inteligentní správy RAM paměti.

UMi_2

Při testování výdrže baterie, která byla u obou přístrojů nabita na 40%, zaznamenal UMi Super pokles na 31% a Meizu M3 Note na 28%. Není to sice nějaký zásadní rozdíl, ale Super opět boduje lépe. I zde společnost UMi tvrdí, že Super má sice o fous slabší baterii (4000 mAh) než M3 Note (4100 mAh), ale opět zde hraje roli zřejmě lepší odladěnost systému, použití čistého Androidu a v neposlední řadě i podpora rychlého nabíjení, která u Meizu M3 Note chybí.

Ostatně, podívejme se na video společnosti UMi, kde je srovnání obou přístrojů přetaveno do pohyblivých obrázků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.