Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že do globálního prodeje míří Doogee X5 MAX. Dnes se v naší potrubní poště objevila depeše o tom, že do stejného prodeje zamířil i Doogee X5 MAX Pro a bude taktéž prodáván za poměrně libovou cenu.

V prvé řadě by bylo asi vhodné shrnout parametry X5 MAX Pro. Jde o první Doogee telefon, kde byl použit procesor z dílen MediaTek, MT6737. Jde o čtyř jádrový 64 bitový procesor, taktovaný na 1,3 GHz. Pokud bychom tento čipset srovnali s MT6735, tak bychom mohli zjistit, že MT6737 by měl až o 20% zvýšit výkon přístroje a naopak snížit energetickou náročnost.

Procesor doplňují 2 GB RAM a 16 GB ROM. O grafickou část se stará GPU ARM-Mali T720 650MHZ, kdy opět dochází k zvýšení výkonu ve srovnání s MT6735. Hry a prohlížení videí tak bude stabilnější a plynulejší. A v neposlední řadě tento čipset ovlivní i jemnost podání displeje s HD rozlišením a výkon 13 MPix hlavního fotoaparátu. Doogee X5 MAX Pro je vybaven funkcí OTG, díky které bude možno k telefonu připojit různá externí zařízení jako flash disk nebo myš.

Doogee X5 MAX Pro je aktuálně k mání zde za 84,99 dolarů. pokud navštívíte facebookové stránky DealXtreme a zapojíte se do soutěže, můžete pořídit X5 MAX Pro dokonce za 79,99 dolarů. Stačí se jen mrknout a pročíst si pravidla soutěže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.