Společnost Bluboo chystá svůj novinkový telefon Maya do předprodejů, které startují 18. června/júna, takže není divu, že se potenciální zákazníky snaží nalákat na jeho koupi, ať už lidovou cenou 69,99 dolarů nebo „snap up“ akcí, ve které můžete svůj Maya urvat za poměrně šílených 9,99 dolarů.

To samozřejmě není vše, jako další krok v rámci podpory prodeje společnost natočila video, ve kterém se nebojí srovnávat displej svého přístroje s iPhone 6s. Bluboo Maya má 5,5 palcový JDI displej s HD rozlišením a ochranou Gorilla Glass třetí generace.

Zobrazovadlo by se mělo vyznačovat téměř stoprocentní saturací barev, přesněji jde o 94%. Také vysoký kontrast by měl být jeho předností. Navíc byla u displeje použita povrchová úprava, která by měla snížit jeho matlavost a prsty by měly po obrazovce klouzat jako po másle. Předpokládáme tedy, že jde o oleofobní povlak.

1

Společnost tvrdí, že v porovnání s displejem iPhone 6s Maya dopadl na výbornou, jak jinak, že. iPhone má poněkud chladnější podání barev. Přesto oba telefony ve srovnání dopadly dobře, oba mají poměrně realistický přednes barev, barvy jsou syté a živé. Ostatně, mrkněte na video a porovnejte sami.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.