Do globálního prodeje vstupuje Doogee X5 Max, což je vylepšená verze modelu X5 a dostává šest zásadních inovací, přičemž bude zachován dobrý poměr cena/výkon. Nabízen je ve dvou barevných variantách – černá a bílá.

Prvním vylepšením je navýšení kapacity baterie na 4000 mAh, kdy společnost tvrdí, že by měla přežít bez úhony 2,5 dne běžného užívání a vůči baterii X5 kapacita vzrostla o 67%. X5 Max také dostává rychlý snímač otisků prstů s 360° záběrem a detekcí až 5 otisků. Kromě toho bude snímači přiřazeno i několik funkcí navíc.

Rámečky telefonu mají kovový povlak. Přední i zadní fotoaparát má rozlišení 8 MPix. Zadní kamera má clonu f/1.8 a ta přední pak f/2.0. K dalším inovacím patří „dual ID systém“, kdy se budete moci přihlásit najednou ke dvěma účtům, například na Facebooku a na Twitteru. Uživatelské rozhraní je založeno na Android 6.0 a bude nabízet plný uživatelský komfort.

Doogee X5 MAX je aktuálně nabízen například zde a nebo zde. Cena je buď 64,99 dolarů nebo 64,99 euro.

Máte-li rádi pohyblivé obrázky, mrkněte na video recenzi Doogee X5 MAX.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.